Тобі залишилося тільки одне перед входом в місто - отримати свою власну карту містянина!

Заповни шаблон нижче та насолоджуйся грою в Місті, але зважай на правила:
■ особисте звання яке вноситься у картку містянина та списки персонажів на форумі заповнюються протягом трьох днів після прийняття анкети персонажу;
■ текст в розділі опису пишеться у вільній формі, проте не більше ніж 999 знаків з урахуванням кодів;
■ ти можеш виділити текст особистого звання жирним, курсивом або підкреслити/закреслити, а також додати посилання. Нижче під спойлером є цидулка з поясненням які теги за що відповідають;
■ по бажанню ти можеш вести “хронологію” та “особисті відносини” з жителями Міста (навіть якщо вони з іншої фанхати!). За заповнення цього підрозділу картки містянина ти отримаєш додаткові гривні (валюта форуму). Щоб створити відповідну сторінку з хронологією або відносинами, просто створи нове повідомлення у своїй темі з анкетою.

https://i.imgur.com/P0D4yWU.png

список ролей:

якщо ти перший представник касту, і твого фандому у списку ролей немає:

Code:
[align=right][b][size=14]ФАНХАТА КАПСОМ АНГЛ.[/size][/b]
[url=посилання на профіль]ім'я персонажа англ.[/url] - ім'я укр.[/align]

якщо ти не перший представник свого касту, то заповнюємо цей простий шаблон, щоб внести свого персонажа в список ролей:

Code:
[url=посилання на профіль]ім'я персонажа англ.[/url] - ім'я укр.

картка містянина:

твоя перша сторінка паспорту з ім'ям та посиланням на анкету:

Code:
<a href="посилання на анкету"><b>ІМ'Я УКРАЇНСЬКОЮ КАПСОМ</b></a>

твоя прописка (фанхата) латиницею з маленької літери:

Code:
<b>назва фандому англ.</b>

опис персонажа в довільній формі з посиланнями за потреби:

Code:
<center>твій текст або цитата, за бажанням можна додавати <a href="посилання">його ім'я або будь-яке слово</a>.</center>
підказка html-кодів для зручності

<b>...</b> - виділяє текст жирним;
<i>...</i> - виділяє курсивом;
<u>...</u> - підкреслює текст;
<s>...</s> - закреслює текст;
<a href="посилання">текст</a> - вставляє посилання на іншого гравця у картці містянина